SZKOŁA COACHÓW MERITUM - więcej niż studia podyplomowe z coachingu

Studia podyplomowe z coachingu a może Szkoła Coachów?

Nie wiemy, czego oczekujesz, ani jakie motywy sprawiają, że odwiedzasz naszą stronę. Być może przejrzałeś już wiele ofert szkół i studiów podyplomowych z coachingu, a teraz zastanawiasz się, którą z nich wybrać?
Może chcesz skupić się na profesjonalnym świadczeniu usług coachingowych?
Chcesz być managerem chcącym zarządzać innymi w oparciu o podejście coachingowe?
Poszukujesz nowej ścieżki na drodze rozwoju osobistego i zawodowego?
A może ukończyłeś już studia podyplomowe z coachingu, a teraz chciałbyś potwierdzić swoje umiejętności ubiegając się międzynarodową akredytację coachingową na jednym z trzech poziomów zaawansowania: ACC, PCC lub MCC ICF?

Wiemy jednak, że skoro tutaj jesteś to zależy Ci na tym, aby w niedalekiej przyszłości rozwinąć umiejętności prowadzenia profesjonalnych sesji coachingowych w oparciu o standardy i Kodeks Etyczny ICF.

Oferta, którą dostarcza dzisiejszy rynek jest bardzo różnorodna. Począwszy od kilkudniowych szkoleń przez studia podyplomowe z coachingu, a skończywszy na szkołach przygotowujących do ubiegania się o międzynarodowe akredytacje. Którą z nich wybrać, by z biegiem czasu była to wartościowa inwestycja?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego biznesu, dla którego niezmiernie istotne jest dostarczanie wysokiej jakości usług coachingowych stworzyliśmy miejsce, w którym kształcimy coachów – praktyków, którzy poprzez swoją pracę wspierają biznes w codziennych działaniach.

Nasze programy rozwoju umiejętności coachingowych akredytowane w ICF wyposażają uczestników w wiedzę oraz praktyczne umiejętności prowadzenia sesji coachingowych według najwyższych światowych standardów. Ponadto absolwenci naszej szkoły mogą ubiegać się o uznawane na całym świecie, międzynarodowe akredytacje coachingowe na poziomach ACC, PCC lub MCC ICF.

Jeżeli chcesz uczyć się od praktyków w branży coachingu posiadających międzynarodowe akredytacje coachingowe na poziomach MCC ICF oraz ponad 16.000 godzin praktyki coachingowej będzie nam niezmierne miło towarzyszyć Ci na drodze do osobistego mistrzostwa w coachingu.
Szkoła Coachów Meritum to miejsce, dla tych, którzy dążą do uzyskania międzynarodowej akredytacji ICF na poziomie ACC, PCC lub MCC oraz osób pragnących prezentować mistrzowski styl prowadzenia rozmów coachingowych.
To miejsce, w którym jakość połączona z doświadczeniem i praktyką na najwyższym światowym poziomie da Ci gwarancję, stania się międzynarodowym, akredytowanym coachem International Coach Federation.

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzić sesje coachingowe według światowych standardów oraz uzyskać międzynarodową akredytację coacha ICF - Szkoła Coachów Meritum jest doskonałym wyborem. To miejsce, w którym, pasja, nauka oraz praktyczne podejście łącząc się w jedno doprowadzą Cię na sam szczyt mistrzostwa w coachingu.

Programy ACTP ICF

"Mistrz coachingu"

Program szkolenia coachów posiadający najwyższą aprobatę ACTP ICF. Jego ukończenie przygotuje Cię do uzyskania międzynarodowej akredytacji coachingowej na poziomie kompetencyjnym ACC lub PCC ICF.

MCC ICF

Coachowie MCC ICF

Jesteśmy coachami i trenerami coachingu posiadającymi akredytacje na najwyższych poziomach kompetencyjnych MCC ICF. Nasze doświadczenie to ponad 16.000h coachingu opartego o standardy ICF.

Coaching zespołowy

"Team coaching" CCE ICF

Akredytowany program szkolenia coachów, którego ukończenie kompleksowo przygotuje Cię do prowadzenia profesjonalnych sesji coachingu zespołowego, grupowego oraz facylitacji.

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu