Edycja warszawska (27.10.2018-07.04.2019)

Program „Mistrz coachingu”, którego edycję warszawską rozpoczynamy 27 października 2018 roku to kompleksowe szkolenie coachingowe posiadające międzynarodową akredytację jakości na najwyższym poziomie ACTP ICF.
Ukończenie szkolenia pozwala zdobyć i rozwinąć zaawansowane umiejętności coachingowe oraz uzyskać akredytację coachingową na poziomach ACC lub PCC ICF. Całość szkolenia prowadzona jest wyłącznie przez międzynarodowych coachów MCC ICF.

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Grzybowska 4 lok. 9A

Terminy spotkań dla edycji warszawskiej: (spotkania 1-4 ACC ICF, spotkania 5-7 PCC ICF)

  SPOTKANIE 1 (Poznanie struktury procesu coachingu - 18h): 27-28 październik 2018
  SPOTKANIE 2 (Wykorzystywanie narzędzi coachingowych w procesie - 18h): 17-18 listopad 2018
  SPOTKANIE 3 (Świadome zarządzanie procesem na każdym z etapów sesji coachingowej - 18h): 8-9 grudzień 2018
  SPOTKANIE 4 (Praktyczne techniki coachingowe doskonalące jakość prowadzonych sesji - 18h): 19-20 styczeń 2019

  SPOTKANIE 5 (Kreacja, wizja i intuicja w coachingu - 18h): 9-10 luty 2019
  SPOTKANIE 6 (Sposoby pracy z przekonaniami - 18h): 9-10 marzec 2019
  SPOTKANIE 7 (Profesjonalny coaching - co powinna zawierać sesja na poziomie PCC? - 18h): 7-8 kwiecień 2019
  Spotkania w sobotę odbywają się w godzinach 9.00 - 18.30, w niedzielę w godzinach 9.00-17.30.

ponadto w ramach realizowanego szkolenia otrzymasz:
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na otrzymaniu feedbacku rozwojowego do nagranych sesji
 • grupowe spotkania tematyczne dotyczące sposobów sprzedaży usług coachingowych
 • 8h grupowych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF
 • 3h indywidualnych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF


Realizacja szkolenia:

  Podczas spotkań nabywasz i rozwijasz umiejętności coachingowe od poziomu podstawowego do zaawansowanego, opierając się o standardy profesjonalnego coachingu według ICF. Pomiędzy spotkaniami prowadzisz sesje coachingowe, dzięki czemu doświadczasz coachingu w praktyce, a poprzez to rozwijasz w sobie postawę oraz kompetencje profesjonalnego coacha. Celem sesji superwizowanych jest otrzymanie feedbacku rozwojowego w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coacha ICF.


  Jeżeli jesteś osobą chcącą przekonać się, czy "coaching jest dla Ciebie?" masz możliwość uczestnictwa w spotkaniu wprowadzającym, po ukończeniu którego możesz podjąć decyzję dotyczącą kontynuowania dalszej części programu.

  Jeżeli wiesz, że coaching jest dla Ciebie i chcesz ubiegać się o akredytację na poziomie ACC ICF masz możliwość realizacji pierwszych czterech spotkań (spotkania 1-4). Ich realizacja wyposaży Cię w kompetencje coachingowe odpowiadające poziomowi kompetencyjnemu ACC ICF.

  Ponadto realizując pierwszą część szkolenia (spotkania 1-4) masz na przyszłość "otwartą ścieżkę rozwoju" do uzyskania akredytacji PCC ICF. Oznacza to, iż nie musisz rozpoczynać szkolenia od początku, lecz możesz je kontynuować - rozpoczynając szkolenie od spotkania 5, kończąc na spotkaniu 7.

Spotkania 1-4 (72h) ACC ICF

 • 72 godziny szkolenia coachingowego (spotkania 1-4)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie ACC
 • co najmniej 25 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 72 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację w ICF)

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym ACC ICF to ponad 120 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 72 godzin szkolenia są zwolnione z obowiązku nagrywania sesji coachingowej i przesyłania jej do oceny asesorów ICF. Takie osoby aplikują o przyznanie akredytacji ACC ICF uproszczoną ścieżką - ACSTH. Ponadto osoby te mają "otwartą ścieżkę rozwoju" pozwalającą ubiegać się o akredytację PCC ICF zdając egzamin w języku polskim w trybie ACTP.

Spotkania 1-7 (128h) PCC ICF

 • 128 godzin szkolenia coachingowego (spotkania 1-7)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegająca na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie PCC
 • co najmniej 40 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 128 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację coacha ICF w trybie ACTP)
 • egzamin praktyczny PCC ICF zdawany w języku polskim, dzięki któremu nie musisz wysyłać sesji coachingowych do oceny asesorów ICF

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym PCC ICF to ponad 200 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 128 godzin szkolenia mogą aplikować o akredytację na poziomie PCC ICF w trybie ACTP (uczestnicząc w sesjach mentoringu na poziom PCC ICF, a następnie zdając egzamin w języku polskim).
Wyłącznie ukończenie kompletnego programu szkolenia coachów ACTP daje taką możliwość. Egzamin dla absolwentów programów ACSTH lub CCE odbywa się w języku obcym.


Osoby prowadzące szkolenie:
Urszula Sadomska

Urszula Sadomska

Małgorzata Misztal

Małgorzata Misztal

Łukasz Kuźma

Łukasz KuźmaSzkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów