SZKOŁA COACHÓW MERITUM - CO NAS WYRÓŻNIA?DROGA DO MISTRZOSTWA - COACHING BIZNESOWYKażda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Szczególnie ta, której celem jest osiągnięcie mistrzostwa w coachingu wymaga odpowiedniego przygotowania. Każdy z etapów odkrywa przed uczestnikiem istotę coachingu, wzbogaca o nowe doświadczenia oraz wyposaża w niezbędne narzędzia na dalszy czas podróży.

Spotkania 1-7 programu szkolenia coachów "Mistrz coachingu" realizowane są w trakcie siedmiu weekendowych. Cały cykl trwa około 8 - 12 miesięcy i obejmuje 128 akredytowanych przez ICF godzin szkolenia właściwego z coachingu. Program szkolenia jest skonsrtruowany w taki sposób, by osoby w nim uczestniczące jak najskuteczniej uczyły się umiejętności coachingowych opartych na 11 kluczowych kompetencjach ICF. Każdorazowo zjazdy mają charakter praktycznych warsztatów ukierunkowaych na rozwój umiejętności niezbędnych na drodze do uzyskania jak najlepszych efektów.

Spotkanie mentoringowe jest dopełnieniem całości - ścieżką do osobistego mistrzostwa w charakterze profesjonalnego coacha oferującego usługi na światowym poziomie. Trwa on jeden dzień i jest wstępem do indywidualnej pracy mentoringowej mającej na celu doprowadzić Cię na same szczyty w profesji coachingu - do akredytacji na pozomie ACC lub PCC ICF!

Wszystkie etapy szkolenia, jak również egzamin sprawdzający praktyczną wiedzę prowadzone są w języku polskim wyłącznie przez międzynarodowych coachów ICF posiadających najwyższe akredytacje na poziomie MCC.

MIĘDZYNARODOWE AKREDYTACJE

Każda z osób prowadzących szkolenia coachingowe posiada międzynarodową akredytację MCC ICF. W praktyce oznacza to, że uczysz się coachingu od jednych z najlepszych osób w branży coachingu na świecie a wiedza, którą otrzymujesz spełnia najwyższe światowe standardy.

BOGATA PRAKTYKA COACHINGOWA

Doświadczenie osób prowadzących to ponad 16.000 udokumentowanych godzin pracy coachingowej z klientami. Dla Ciebie to pewność, że uczysz się od praktyków; osób z bogatym doświadczeniem coachingowym. Dzięki temu znacząco przyspieszasz swój rozwój w charakterze coacha.

100% PEWNOŚCI

Połączenie wiedzy oraz ponad 16.000 godzin doświadczenia popartego międzynarodowymi akredytacjami może prowadzić wyłącznie do jednego. Masz 100% pewność, że Twoja inwestycja będzie jedną z najlepszych przy wyborze profesjonalnej szkoły coachingu.

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów