OPINIE I REKOMENDACJE


Chcemy, by każda z osób, podejmując świadomą decyzję o realizacji szkolenia coachingowego, miała możliwość zweryfikowania doświadczeń przez pryzmat tych osób, które kiedyś stały przed podobnym wyborem. Poniższe rekomendacje zawierają indywidualne odczucia i opinie osób, które ukończyły akredytowane programy szkolenia coachów: „Mistrz coachingu” posiadający najwyższą aprobatę ACTP ICF oraz "Team coaching" CCE ICF.grzegorz jóźwik
Grzegorz Jóźwik

Do zainteresowanych
Opinia na temat Szkoły Coachów Meritum

Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie ACC na przełomie 2016 i 2017 roku. Przy dokonywaniu wyboru szkoły kierowałem się 10 kryteriami, które zaważyły właśnie na wyborze programu prowadzonego przez Małgorzatę, Łukasza i Ulę. Po kilkudziesięciu godzinach z wykładowcami mogę spokojnie zarekomendować szkołę jako rzetelną instytucję. Program realizowany przez Meritum jest bardzo aktualny, dopasowany do rzeczywistości oraz uwzględnia potrzeby uczestników. Prowadzący są otwarci na feedback grupy i, w ramach określonych granic, uwzględniają propozycje i sugestie grupy. Bardzo pozytywnie oceniam indywidualne sesje feedbackowe z prowadzącymi, szczególnie w początkowym etapie nauki, gdzie ich wskazówki modelowały moje zachowania podczas sesji coachingowych z klientami. Bardzo wysoko oceniam jakość feedbacku, jego merytoryczne treści oraz alternatywne propozycje, które były rzeczowe i możliwe do wprowadzenia od kolejnych sesji. Prowadzący poświęcali wystarczającą ilość czasu zarówno po zajęciach jak i podczas sesji feedbackowych na wyjaśnienia wątpliwości i dyskutowanie indywidulanych kwestii. Wreszcie rożne narzędzia do wykorzystania podczas sesji z klientem okazały się doskonałym urozmaiceniem, które powoduje, ze sesje z klientami są inne i nie powodują poczucia popadania w rutynę. Model prowadzenia sesji zaproponowany przez Meritum jest bardzo przejrzysty, pomaga w pełny oraz ustrukturyzowany sposób prowadzić spotkania coachingowe. Po części ACC i wypełnieniu formalności związanych z przeprowadzonymi godzinami coachingu, egzaminem, zamierzam kontynuować naukę w Meritum w ramach PCC. To jest chyba najlepszy argument za tym, że szkoła spełnia moje oczekiwania.

Z poważaniem,
Grzegorz Jóźwik
Dyrektor Handlowy L’Orealmichal kowalski
Michał Kowalski

Szkolenie zorganizowane przez Szkołę Coachów Meritum było przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący z dużym zaangażowaniem i otwartością podchodzili do każdego tematu wykładu jak i do każdego z uczestników. Na uwagę zasługuje pełen profesjonalizm i bogate doświadczenia, przy prowadzeniu części warsztatowej, która pokazała wysokie kwalifikacje oraz entuzjazm i warsztat pracy w przekazywaniu wiedzy uczestnikom. Przygotowane materiały szkoleniowe ułatwiały przyswajanie wiedzy. Pozytywnie oceniam całość szkolenia i polecam firmę Meritum jako solidną, profesjonalną i wartą zaufania.

Z poważaniem,
Michał Kowalski
Dyrektor Generalny Biota Laboratiories Polska Sp. z o.o.


magda bobowiec
Magdalena Bobowiec

Kiedy szukałam szkoły coachingu, miałam nie lada problem. Jest ich trochę na rynku. Oprócz programu szkoły i moich możliwości po jej ukończeniu, ważne były dla mnie również opinie uczestników. Chcę do nich dołączyć także i moją. Nie należę do osób, które robią dobrą minę do złej gry. Jestem osobą wymagającą, cenię sobie jakość, rzetelność, ale jako pasjonatka życia uwielbiam się śmiać i przebywać wśród ludzi, którzy kochają to, co robią. W takiej właśnie atmosferze miałam okazję poznawać prawdziwy coaching. I choć zdawało mi się, że dużo już o nim wiedziałam, już na pierwszych zajęciach doznałam szoku. Nie ukrywam, że było to dla mnie mocne zderzenie z rzeczywistością. Ten „mój" coaching, który znałam, okazał się coachingiem nie być. Byłam jednak ciekawa wszystkiego co słyszałam, bo podawane było to w taki sposób, że chciało się więcej i więcej. Potężna dawka wiedzy, tony dobrego humoru i praktyka, praktyka, praktyka. I tak przez wszystkie spotkania. Ula, Gosia i Łukasz to niesamowita kombinacja osobowości. Każdy z osobna wyjątkowy, każdy pobudzał we mnie inną część umysłu, każdy dotykał innej cząstki duszy, dawał niesamowitego kopa do działania, za co jestem Im wszystkim i Każdemu z osobna niesamowicie wdzięczna. Jeżeli coaching polega na pomaganiu ludziom ażeby odkryli w sobie wewnętrzną mądrość oraz uwolnili talenty i siłę, które w nich drzemią, to tego właśnie w Szkole Coachingu Meritum doświadczyłam i teraz niosę dalej. Zarazili mnie prawdziwym coachingiem i odwiązali mi skrzydła, bo zapomniałam na jakiś czas, że służą do latania. Dziękuję! Bardzo, bardzo dziękuję!


mariusz borkowski
Mariusz Borkowski

Jako osoba, która ukończyła program „Mistrz Coachingu" w szkole Meritum, mogę rekomendować ten program wszystkim osobom zainteresowanym zagadnieniem coachingu. Program jest przygotowany profesjonalnie i wypełnia najwyższe kryteria jakości dla programów szkoleniowych. Jest to bardzo dobry program od strony merytorycznej a elementy, które moim zdaniem szczególnie wpływają na wysoką jakość to:

  • Jakość materiałów i przygotowanie merytoryczne.

  • Akredytacja ICF jest gwarancja jakości, ale na uznanie zasługuje fakt, że prowadzący wypełniają wszystkie wymagania ICF w sposób, który nie tylko gwarantuje zgodność z rekomendacją, ale zapewnia maksimum korzyści dla uczestników.

  • Zorientowanie na potrzeby uczestników. Prowadzący przez cały czas trwania tego intensywnego szkolenia bardzo dbają o potrzeby uczestników i upewniają się, że wszyscy są zaangażowani i otrzymują niezbędne wsparcie.

  • Konkretne rezultaty. Jest to szkolenie, które zapewnia przygotowanie od strony praktycznej wszystkim, którzy są zainteresowani prowadzeniem coachingu i dalszym rozwojem w tym kierunku. W procesie szkolenia w sposób bardzo konsekwentny krok po kroku zapoznają się z technikami i mają wile okazji, żeby ćwiczyć swoje nowo nabyte umiejętności zgodnie z zasadami ICF. Dodatkowo uczestniczenie w sesjach pozwala uczestników osobiście doświadczyć czym jest coaching od strony coachee i jakie oferuje korzyści.

  • Atmosfera i ludzie. W czasie kursu miałem okazje i niewątpliwą przyjemność poznać i pracować z trójką prowadzących: Urszulą Sadomską, Małgorzatą Misztal i Łukaszem Kuźmą. Każda z tych osób wniosła do zajęć ogromnie wiele i to ostatecznie oni razem z uczestnikami, których potrafili zaangażować, zdecydowali o tym, że szkolenie to zaliczam do jednego z najlepszych i najważniejszych, jakie kiedykolwiek ukończyłem.
Podsumowując, wszystkich już zdecydowanych lub jeszcze wahających się mogę zapewnić, że uczestnictwo w kursie „Mistrz Coachingu" będzie dla Was szczególnym doświadczeniem, w którego czasie nauczycie się nie tylko podstaw warsztatu coacha zgodnie z zasadami ICF, ale poznacie wielu wspaniałych ludzi i zapewne dowiecie się tez czegoś o sobie samych.


robert jakrzewski
Robert Jakrzewski

It is with great pleasure that I recommend Szkoła Coachów Meritum I had the opportunity to get training Mistrz Coachingu preparing to ACC and PCC certification according to ICF methodology. It is evident that Szkoła Coachów Meritum is able to transfer knowledge, build enormous trust with students, use intuition and explore individuals needs. In the Mistrz Coachingu training, Szkoła Coachów Meritum demonstrates warmth, compassion and provides a safe and courageous atmosphere to allow the clients to find their own path toward forward movement and growth. I have found Szkoła Coachów Meritum to be insightful and rigorous. They excels in asking powerful questions and are able to creat deep connection on the PCC level. Szkoła Coachów Meritum is a warm, highly intuitive and loving group of extermely experienced coach, and are clearly able to transfer coaching knowledge with respect, courage and commitment. Szkoła Coachów Meritum enabled me to gain tools and succeed in achieving my ACC certification as well as they work with me very actively and support through PCC certification process. I can strongly recommend Szkoła Coachów Meritum as a reliable and commitment partner.


izabella piekarska
Izabella Piekarska

"Dla osób ambitnych, szukających jakości merytorycznej w obszarze coachingu a nade wszystko najlepszej praktyki, zgodnej z wytycznymi Internation Coach Federation (ICF) zdecydowanie polecam Szkołę Coachów Meritum. Po rozmowach z różnymi szkołami coachingu w Polsce, wybrałam tę ze względu na kilka aspektów. Po pierwsze, podczas rozmowy z Panią Małgorzatą Misztal przekonałam się o gruntownym przygotowaniu merytorycznym wszystkich prowadzących zajęcia dla osób chcących zdobyć wiedzę na poziomie kompetencyjnym ACC ICF lub dalej PCC ICF. Po drugie, szkoła jest elastyczna i wychodzi naprzeciw potrzebom uczestników np. w kwestii rozłożenia płatności na raty lub możliwości odrobienia w szczególnych sytuacjach zajęć w innym terminie. Po trzecie, zależało mi na akredytowanym szkoleniu, które pomoże mi z sukcesem zdać egzamin i aplikować o certyfikat ICF na poziomie PCC. Po zakończeniu programu szkolenia coachów „Mistrz Coachingu" z satysfakcją stwierdzam, że wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Szczególnie cenię sobie mentoring, ponieważ każdy feedback wniósł coś wartościowego do mojej praktyki. Prowadzący są wymagający ale jednocześnie bardzo otwarci i wspierający. Dostępni poza zajęciami wnoszą dodatkową wartość, z chęcią dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli ktoś chce zdobyć kompetencje profesjonalnego coacha, zgodnie z kodeksem etycznym ICF, to Szkoła Coachów Meritum jest jak najbardziej miejscem godnym polecenia".


bożena urawska
Bożena Urawska

"W okresie od listopada 2014 do maja 2015 brałam udział w kursie szkoły coachów Meritum przygotowującym do egzaminu na poziomie PCC. Szkolenie było prowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym. Prowadzący wykazali się głęboką wiedzą w zakresie coachingu, bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzielili się i profesjonalną postawą. W trakcie kursu miałam możliwość poznać szereg technik pracy coachingowej, ćwiczyć praktycznie poznane zagadnienia a przede wszystkim formować swoją postawę coacha. Na najwyższe uznanie zasługuje też nieustająca dbałość prowadzących o kształtowanie w uczestnikach pełnego zrozumienia i działania zgodnie z Kodeksem Etyki ICF. W trakcie kursu i po jego zakończeniu mogłam zawsze liczyć na pełny i rozwijający feedback co pomogło mi w przygotowaniu się do egzaminu praktycznego i teoretycznego i zaliczeniu obydwu. Obecnie jako certyfikowany coach PCC ICF mogą w pełni zarekomendować uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez Ulę, Małgosię i Łukasza".


agnieszka sowinska
Agnieszka Sowińska-Wróbel

"Od paździenika 2015 do stycznia 2016 brałam udział w szkoleniu Szkoły Coachów Meritum "Mistrz Coachingu". Dla mnie osobiście był to niezwykle dobrze wykorzystany czas. Pomimo tego, że miałam już wcześniejsze doświadczenia pracy jako coach, bardzo rozwinęłam swoje kompetencje oraz nabrałam jeszcze większego zaufania do siebie w tym obszarze.
Odkąd skończyłam Szkołę moje sesje są dużo bardziej efektywne, a ja czuję się dużo swobodniejsza w kreowaniu nowych pytań i rzeczywistym podążaniu za klientem. Dostaję też fccdback od coachee, że nasze spotkania poszerzają ich perspektywę bardziej niż poprzednio. W ramach Szkoły odbyły się cztery 2-dniowe zjazdy, które były bardzo, ale to bardzo intensywne. Od samego początku ćwiczyliśmy w parach, trójkach, na forum, aby w bezpiecznych warunkach doświadczyć metody. Następnie Małgosia, Łukasz i Ula zachęcali nas do eksperymentowania z nowymi umiejętnościami pomiędzy spotkaniami. I to jest dla mnie największa wartość Szkoły Meritum. Każdy z uczestników ma prawo wysłać do 11 godzin nagranych przez siebie sesji coachingowych i na ich podstawie otrzymać feedback oraz wskazówki pomagające w jeszcze bardziej profesjonalny sposób prowadzić sesje. Dla mnie była to nieoceniona okazja do skorzystania z superwizji wysokiej klasy, akredytowanych coachów i z tych spotkań czerpałam najwięcej. Dla przykładu podam, że po wysłaniu sesji 7-minutowej (sam początek, do zawarcia kontraktu na sesję z klientem) informacja zwrotna i dyskusja. co było w niej dobre, co wystarczające, a co można by zmienić, trwała 1.5 godziny! Wiem, że jest to wyróżnik na polskim rynku szkoleń coachingowych, a z doświadczenia wiem, ze nic tak nie rozwija, jak feedback sesji prowadzonych „na żywo" z rzeczywistymi klientami, a nie tylko z innymi uczestnikami szkolenia. Małgosia, Łukasz i Ula wykorzystują bardzo starannie czas podczas zjazdów, ale przede wszystkim dają wsparcie i uwagę pomiędzy sesjami. I jest tak nawet po zakończonym programie - kiedy zgłosiliśmy jako grupa brak wiedzy to temat "jak zaistnieć jako coach na rynku" Małgosia wyszła z proporcją spotkania Online, podczas którego opowiedziała nam o swoich początkach i dała rekomendacje, od czego zacząć. Dla mnie jest to wyraz szczerej, autentycznej chęci wspierania uczestników i absolwentów Szkoły. Podsumowując - gdybym miała jeszcze raz dokonywać wyboru Szkoły Coachingu, bez wahania wybrałabym Meritum. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w coachingu, jak i dla tych, którzy już coś potrafią, a chcą się nauczyć więcej. Indywidualne podejście, dostępność i inspiracje ze strony prowadzących są tym, co powoduje, że następny poziom kompetencji ccachingowych na pewno będę osiągać z Meritum".


magdalena krzysztoporska
Magdalena Krzysztoporska

"Jeśli ktoś szuka suchej teorii i definicji zamiast praktycznej nauki coachingu, w Meritum tego nie znajdzie. Nauka u Uli, Małgosi i Łukasza to niezwykle cenna i ciekawa podróż, gdzie punktem docelowym jest poznanie magii coachingu przez duże "C". Meritum to otwartość prowadzących, profesjonalizm i ogromna wiedza połączona z humorem i ciepła atmosferą. Dla mnie to mieszanka idealna. Polecam każdemu.

Magda Krzysztoporska
Pracownia Ciała i Umysłu
Tel.602 758 635
e-mail: kontakt@pracowniacialaiumyslu.pl


agata kluczynska
Agata Kluczyńska

"Co najbardziej cenię w życiu? Ludzi, dzięki którym wzrastam. Ludzi wielkich mentalnie, którzy kiedy pojawią się w moim życiu - wraz z nimi przychodzi rozwój, wiedza, uważność i z reguły dużo wysiłku oraz radości z osiągnięć. To wszystko znalazłam w Szkole Coachów Meritum! W czasie uczestnictwa w profesjonalnym programie „Mistrz coachingu" wielokrotnie przekonałam się, że można ciężko pracować i czerpać z tego ogromną przyjemność. Dzieje się tak wtedy, gdy pracuje się nad rozwojem swoich kompetencji i uczy od najlepszych. Pracując jako manager zarządzający wydawnictwem, oraz trener biznesu od 12 lat pracuję z ludźmi i poszerzam swoje „pudełko komfortu". Wydawało mi się, że wiem dużo i o sobie i o wspieraniu innych w rozwoju. W Meritum zostałam kompletnie rozpakowana z jakiegokolwiek pudełka. Stanęłam na środku i zobaczyłam siebie samą - bez ogródek, za to w ogromnej akceptacji. Jeśli chcesz odkryć w sobie pokłady drzemiących w Tobie możliwości, nauczyć się porządnego rzemiosła i poznać ludzi, którzy zapadną Ci w serce i umysł - tutaj to znajdziesz. Przygotuj się na pracę, pracę i jeszcze raz pracę... i mnóstwo radości i dobrej energii! Każdy dzień warsztatów to ogromna dawka ćwiczeń i wiedzy. Każdy czas między warsztatami - pełna dostępność i wsparcie. Jeśli tylko pracujesz - dostaniesz rzetelny feedbeck. Sedno tkwi w tym, że w Meritum Twój rozwój jest najważniejszy. I to Ty bierzesz za niego odpowiedzialność, a Małgosia, Ula i Łukasz dają to, co tylko można dostać od świadomego nauczyciela; wiedzę, warsztat, akceptację i duuużo przestrzeni, żeby rozwinąć skrzydła. Za to wszystko dziękuję wam z całego serca i niosę dalej w świat".


anna grzelak
Anna Grzelak-Zalewska

Program Szkolenia Coachów „Mistrz Coachingu" rozpoczęłam w kwietniu 2016, ukończyłam pierwszy etap, czyli spotkania 1-4 ACSTH i nadal kontynuuję rozwój kompetencji coachingowych na kolejnych etapach. Dlaczego rozpoczęłam przygodę ze Szkołą Meritum? Ponieważ daje możliwości poznania i opanowania wszystkich umiejętności potrzebnych do samodzielnego prowadzenia coachingu. Poszerza horyzonty, pozwalając każdemu znaleźć coś dla siebie I poznać szeroką gamę narzędzi, podejść i sposobów pracy z klientem. Szkoła Meritum to przemyślana konstrukcja programu, bardzo dużo praktyki podczas zajęć i poza nimi. Wsparcie ze strony prowadzących, w postaci feedbacków do przeprowadzonych sesji I ogromnej uważności na drugą osobę. Wszystko to dopełnione jest głęboko humanistycznym podejściem do pracy z ludźmi i przykładaniem dużej wagi do etyki w coachingu.

Dodatkowo czas w Szkole Coachów Meritum pozwolił mi:

  • z jeszcze większą uwagą słuchać mojego wewnętrznego głosu, mojej Intuicji, by móc odnaleźć ten właściwy sposób uważniejszego słuchania drugiego człowieka i usłyszenia go,
  • z jeszcze większą świadomością zwracać uwagę na własne blokady, aby móc zrozumieć pełniej przeszkody na jakie napotyka drugi człowiek w dążeniu do szczęścia, swojego celu I zmiany, aby pomóc mu zmierzyć się z tym I osiągnąć to, czego chce,
  • z jeszcze większą pewnością zaufać sobie, by być z drugim człowiekiem w takiej relacji, jaka potrzebna jest, aby uwolnić cały jego potencjał, potrzebny mu do bycia takim, jakim chce być oraz urzeczywistniać jego marzenia...

Polecam Meritum zarówno osobom, które chcą zostać coachami jak i coachom aktywnym zawodowo, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Jest to szkoła dla osób, które stawiają wiedzę I umiejętności na pierwszym miejscu.


emilia zyznowska
Emilia Żyznowska

Polecam Szkolę Coachów Meritum Małgorzata Misztal. Szkolenie "Mistrz Coachingu" - ACTP ICF to najlepiej przygotowany program szkoleniowy w jakim miałam okazję uczestniczyć. Wiedza i doświadczenie zespołu Małgorzaty Misztal. Urszuli Sadomskiej i Łukasza Kuźmy pozwoliło mi etycznie i profesjonalnie przygotować się do roli Coacha. Program oferowany przez szkolę jest bardzo intensywny, rozwojowy i w największej mierze - praktyczny. Trenerzy nie stosują półśrodków, bardzo się angażują i wymagają tego samego od uczestników, dzięki temu poznałam wiele narzędzi, które mogę stosować bez obaw w bieżącej pracy. Ogromnym atutem Meritum jest dostępność Coachów po zakończeniu programu. Wiem. że mając jakiekolwiek pytania i obawy służą swoją wiedzą, nie pozostawiając klienta .samemu .sobie. Spotkania przygotowane starannie, przemyślana agenda, masa doświadczenia i niesamowitej energii praktyków, którzy kochają .swoją pracę, dają silne fundamenty uczestnikom do dalszej pracy. Polecam z czystym sumieniem.


magdalena kwiatek
Magdalena Kwiatek

"W 2015 roku miałam przyjemność uczestniczyć w kursie coachingowym prowadzonym przez coachów PCC i MCC ICF ze Szkoły Coachów Meritum. Wybrałam tę szkole, ponieważ od pierwszej rozmowy z Małgosią Misztal poczułam się wysłuchana i zaopiekowania. Szczególnie urzekła mnie atmosfera jaką Małgosia z Łukaszem i Ulą stwarzali na każdym naszym spotkaniu. Miałam duży komfort pracy w tempie dopasowanym do moich potrzeb, możliwość zadania każdego pytania, które przyszło mi do głowy w kontekście wyzwań w pracy coacha, a także ogromną przestrzeń do uczenia się i informacji zwrotnej. Odpowiadało mi bardzo, ze spotkania odbywały się systematycznie, w określonym rytmie pozwalającym na testowanie i próbowanie. Dziękuję też za wspaniałą, otwartą atmosferę pełną radości i śmiechu, a właśnie w takim środowisku najbardziej lubię się uczyć. Niezwykle wspierające byty także wszelkie inspiracje dostarczane czy to przez Coachów Meritum, czy też członków naszej grupy szkoleniowej. Polecam Szkołę Coachów Meritum wszystkim, którzy są gotowi i chcą zwiększyć swoją świadomość oraz umiejętności przydatne w towarzyszeniu innym w rozwoju."


ewelina szomborg
Ewelina Gałęzowska-Szomborg

"Do Szkoły Mistrzów Coachingu trafiłam dzięki dobrze wycelowanej reklamie w Googlach i mailingu z odpowiednio dobranym przekazem i wskazaniem możliwości dla klienta. To już na wstępnie był ogromny plus. Kurs nie był pierwszym, a kolejnym w mojej praktyce Coacha. Ale pierwszym z akredytację ICF. Poszłam z oczekiwaniami otrzymania kolejnych narzędzi i przećwiczenia tego, co już potrafię. Wielu nowych narzędzi nie dostałam, ale dostałam coś, co bardzo trudno przekazać - Ula, Małgosia i Łukasz pokazali nam postawę Coacha przez duże „C". Moją dotychczasową wiedze i umiejętności ubrali w strukturę, niezwykle potrzebną by poprowadzić świadomy coaching. Model, na którym pracują nie jest tym znanym GROW, a bardziej rozbudowaną strukturą, która pozwala poruszać się elastycznie w trakcie sesji coachingowej - elastycznie podążać za klientem, słuchać go, być z nim i być uważnym na jego potrzeby. Mistrzowie Ula, Małgosia i Łukasz w niezwykły sposób uczą obserwacji i bycia „niewidocznym" dla klienta, po to by mógł on dotrzeć do sedna tego, czego potrzebuje. Ogromnie doceniam superwizje, na których otrzymywałam feedback z poprowadzonych przeze mnie sesji. Niosą one nieocenioną wartość w rozwoju Coacha i dają motywację do eksperymentowania z poznanymi podczas warsztatów umiejętnościami. Chcę także podziękować Małgosi i Łukaszowi za pomoc w sprawach formalnych - to duże wsparcie. Dzięki Wam przeszłam łagodnie i bez stresu przez wymagania formalne kilku instytucji. Polecam Szkołę Mistrzów Coachingu dla osób, które już wiedzą czym jest coaching - bo dostaną nową wartość, a Mistrzowie z pewnością poprowadzą Was w kierunku uzyskania akredytacji ICF, bo zależy im na człowieku. Polecam też tą szkołę osobom, które pierwszy raz będą doświadczać coachingu, bo tutaj w rzetelny sposób, już od pierwszych zajęć zostaną rozwiane wątpliwości czym coaching jest, a czym z pewnością nie".


lidia glowacka
Lidia Głowacka

Meritum to nie tylko Szkoła, to przede wszystkim ludzie. Do Szkoły Coachów przyszłam z przekonaniem, że nauczę się nowych technik, nowych narzędzi, dowiem się, jak wykorzystywać je w praktyce. Przyszłam już z jakimś bagażem doświadczeń szkoleniowych, trenerskich, doradczych. Wcześniej byłam tez na wielu szkoleniach narzędziowych. Przyszłam z założeniem, że zrobimy kilka scenek, dostaniemy narzędzia, ktoś będzie zadawał pytania, ktoś będzie odpowiadał, będziemy ćwiczyć i nauczę się, jak być coachem. Ale Ula, Małgosia I Łukasz dali mi coś zupełnie Innego. Pozwolili mi przede wszystkim poczuć, tak naprawdę poczuć i doświadczyć tego, jak to działa. Sprawili, że to się naprawdę działo, naprawdę stawało 1 okazało się, ze w coachingu nie da się udawać, nie da się grać. Było mnóstwo śmiechu, pojawiały się też łzy, ale dzięki temu to właśnie było tak prawdziwe. Największą wartością jakie daje ml Meritum jest obecność moich Mentorów I wsparcie, jakie od nich dostaję, jakie dostawałam wtedy, podczas szkolenia, ale przede wszystkim jakie dostaję teraz, kiedy nasze zajęcia się już skończyły. I za to Wam moi drodzy bardzo dziękuję.


agnieszka bozek
Agnieszka Bożek

"Szkoła Coachów Meritum to profesjonalny program kształcenia osób chcących nabyć i rozwijać kompetencje coachingowe w celu ich wykorzystania w pracy na rzecz osób indywidualnych oraz organizacji, który uzyskał akredytację International Coaching Federation Osoby prowadzące zajęcia oraz superwizje w ramach Szkoły Coachów Meritum - Małgorzata Misztal, Urszula Sadomska i Łukasz Kuźma posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z klientem coachingowym jak i uczeniu innych Do każdych zajęć są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, wykorzystują liczne narzędzia mające na celu pogłębić wiedzę uczestników i zwiększyć ich umiejętności prowadzenia sesji coachingowych, dbają również o stworzenie i utrzymanie pozytywnej atmosfery w grupie. Co jednak najważniejsze są szczerzy, otwarci i empatyczni, a ich zaangażowanie w uczenie innych znacznie przekracza to jakie mogłoby być oczekiwane. Polecam udział w akredytowanym programie szkoleniowym na poziomie ACSTH w Szkole Coachów Meritum. Moim zdaniem to korzystna inwestycja, zarówno pod względem zawodowym jak i osobistym".


agnieszka zylak
Agnieszka Żylak

"(...)Szkoła Meritum znaczy dla mnie ZMIANA. Zmiana myślenia o sobie, o pracy. W szkołę coachingu Meritum znajdziesz mnóstwo inspiracji, pełen profesjonalizm i merytorykę na najwyższym poziomie. Jednym z największym atutów Meritum, jest możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy, jaką można otrzymać od Gosi. Uli i Łukasza od pierwszych zajęć.
W czasie trwania kursu poznasz przydatne narzędzia coachingowe, przyjazną i bezpieczną atmosferę do ich ćwiczenia. Szkoła Meritum to także otwartość i elastyczność w podejściu do uczestnika kursu w trakcie warsztatów oraz poza zajęciami. Polecam Szkołę Meritum ponieważ uczą Coachingu przez duże C. W tej szkole na pewno dowiesz się czym coaching Jest a czym na pewno nie Jest. Kierują się etyką tego zawodu i także tego wymagają od uczestników. Ula, Gosia i Łukasz to ludzie pełni pasji, którzy zarażają swoim optymizmem i energią".


anna bykowska
Anna Bykowska

"Rozpoczynając szkolenie w Szkole Coachów Meritum miałam już za sobą pierwszy etap szkolenia dla Coachów w innej szkole i bardzo pozytywne doświadczenia. Wybierając szkołą przygotowującą do akredytacji ICF brałam pod uwagą szereg czynników. Jednym z nich było przygotowanie merytoryczne i doświadczenie prowadzących. Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tandem Małgosi i Łukasza oraz Ula, to doświadczeni Coachowie, którzy na bardzo wysokim poziomie dbają o merytoryką i przebieg procesu. Na każdym etapie szkolenia mogłam liczyć na wsparcie merytoryczne i rzetelny feedback oraz niezwykle cenne doświadczenia superwizyjne, które sprawiają, że wiedza i praktyka zdobyte w trakcie szkolenia budują mój warsztat Coacha i rozwijają samoświadomość. Bardzo Wam za to dziękują. Osobiście zwróciłam uwagę na niezwykle uczciwe i etyczne podejście do nas, jako uczestników szkolenia, ale co równie istotne do procesu coachingowego, jak i samej profesji, bazując zarówno na kodeksie etycznym ICF, ale również na spieczenie przyjętych zasadach etycznych. Dla mnie jest to niezwykle istotne i stanowi dodatkową wartość szkolenia. Cenią sobie Wasze poczucie humoru. Swoim swobodnym, a zarazem profesjonalnym podejściem budowaliście atmosferę zaufania, wspomagającą proces grupowy i proces uczenia się oraz dbaliście o nasz luz, dzięki czemu błędy popełniane na początku nauki nie bolały, aż tak bardzo, tylko motywowały do stawania się coraz lepszymi Coachami. Udział w Szkole Coachów Meritum uważam za bardzo dobrze podjętą decyzje i rekomendują naukę wraz z Małgosią Misztal, Ulą Sadomską i Łukaszem Kuźmą osobom, które chcą rozwijać swój warsztat oraz kompetencje coachingowe na najwyższym poziomie".


anna pruszko
Anna Pruszko

"Nad wyborem szkoły coachingu zastanawiałam się dwa miesiące. Studiowałam strony szkół, porównywałam programy nauczania, ilości godzin i ceny. Cały czas nie mogłam podjąć ostatecznej decyzji. W końcu wybrałam się na targi coachingu i tam spotkałam między innymi właścicieli Szkoły Coachów Meritum - Małgosię, Ulę i Łukasza. Długo rozmawialiśmy. Podobał mi się sposób, w jaki opowiadali o tym, co robią. Czuć było w tym pasję i ogromną wiarę w to, co robią. Podobało mi się też, że całą trójką przyszli na targi i można było ich poznać osobiście. Miałam na oku inną szkołę, ale zmieniłam decyzję i postanowiłam pójść do nich. Nie zawiodłam się. Są bardzo profesjonalni i niezwykle skuteczni. Już po dwóch weekendowych zajęciach byłam w stanie poprowadzić całą sesję coachingową. Jeśli miałam problemy czy wątpliwości zawsze służyli pomocą. Korygowali wszystkie błędy w prowadzeniu sesji na bieżąco, więc nie było jak wyrobić złych nawyków. Od razu też podali listę dobrych książek do przeczytania, więc nie trzeba było błądzić w gąszczu literatury na ten temat. Są bardzo kompetentni, konkretni i bezpośredni, wspaniale się uzupełniają. Przekazują masę wiedzy w bardzo zrozumiały sposób, a jednocześnie wprowadzają lekką atmosferę na zajęciach, jest humor i dużo śmiechu ale też i ciężka praca. Na zajęciach jest dużo praktycznych ćwiczeń, od razu można przećwiczyć to, czego się nauczyło".


anna gucwa
Anna Gucwa

"Przychodząc na kurs coachingu w szkole coachingu Meritum nie miałam do końca pewności czy na nim zostanę. Wybrałam dzień próbny i przekonałam się, że to dobry wybór. Pracując z ludźmi i realizując usługi rozwojowe zauważyłam jak wiele koncepcji coachingu jest rozpowszechnianych, jak wiele podejść można w nim realizować. Prowadzący pokazują coaching w jego prawdziwej odsłonie- dobrej intencji, bez manipulacji, bez wchodzenia w przestrzeń klienta. Podczas kursu zwracają uwagę na zachowania, które sprawiają, że klient chce się otworzyć, ma przestrzeń do odkrywania siebie. Zaletą jest to, że podczas warsztatu odbywa się bardzo wiele ćwiczeń praktycznych, jest możliwość doświadczania i otrzymywania informacji zwrotnej. Dla mnie osobiście ważne było to, że mogłam z Prowadzącymi rozmawiać o własnych wątpliwościach, potrzebach, zawsze mogłam liczyć na ich uważność i pomoc. Kolejnym ważnym dla mnie elementem była możliwość nagrywania dowolnej ilości sesji i otrzymania informacji zwrotnych z rzeczywistej pracy z klientem. Małgosia, Łukasz i Ula, to ludzie, którzy robią to z pasją w zgodzie ze swoimi przekonaniami. To widać i to czyni ich wyjątkowymi. Zapraszam na kurs".


adriana matlosz
Adriana Matłosz-Mouneimne

"(...)pracując na stanowisku Trade Marketing & Category Managera oczekiwano ode mnie m.in. dobrej i skutecznej komunikacji z zespołem marketingu, z zespołem sprzedaży jak i na poziomie klienta. Zarówno w coachingu jak i w skutecznej komunikacji niezbędna jest empatyczna osobowość. I pomyślałam, że rozwój 11 kompetencji coacha w ramach szkolenia „Mistrz coachingu" mógłby tylko pomóc mi lepiej wykonywać moją dotychczasową pracę zawodową. Postanowiłam spróbować i zaufać szkole Meritum. Nie pomyliłam się, to był dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Ale przede wszystkim była to bardzo intensywna praca nad rozwojem osobistym. Na każdym etapie tej pracy otrzymywałam merytoryczne i bardzo wartościowe wsparcie ze strony coachów Meritum - Uli, Małgosi i Łukasza. To, co mi się też bardzo podobało to indywidualne podejście do każdego z uczestników szkolenia. Dlatego polecam szkołę Meritum, a Uli, Małgosi i Łukaszowi dziękuję za ich autentyczność, energię, inspirację i coaching w czystej postaci".


joanna gawinek
Joanna Gawinek

"Szkołę Coachingu Meritum tworzą ludzie z ogromną wiedzą o coachingu. potężnym doświadczcniem trenerskim oraz autentyczną misją dzielenia się tym ze swoimi studentami. Zajęcia prowadzone w niesamowitej atmosferze, oparte są przede wszystkim na praktyce. Od razu można doświadczyć, jak to jest prowadzić sesję coachingową. Szczerze polecam Meritum każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do studenta, a także wsparcie na każdym etapie rozwoju. Mimo, że już ukończyłam kurs, w dalszym ciągu mogę liczyć na pomoc Uli, Małgosi czy Łukasza przy rozwijaniu własnego biznesu. To wyjątkowi ludzie. Nauczyli mnie, czym jest profesjonalny coaching! Dziękuję im za to!"


dorota stankowska
Dorota Stankowska

Czy tak, jak ja lubisz pomagać ludziom? Jeśli chcesz nauczyć się, jak przeprowadzać najskuteczniejsze sesje coachingowe, koniecznie skorzystaj ze szkoleń proponowanych przez Szkołę Meritum. Jest to miejsce, które skupia tylko najlepszych trenerów z akredytacjami International Coach Federation i to tymi najwyższymi MCC i PCC! Ja dzięki temu czułam się bezpiecznie i pewnie. Otrzymuję informacje na najwyższym poziomie. Kompetencji coacha, trenerzy uczą poprzez ćwiczenia praktycznie, dzięki czemu można od razu przystąpić do działania. Wszyscy trenerzy nie tylko w prosty i skuteczny sposób przekazywali wiedzę, ale przede wszystkim są to osoby o wielkim sercu i olbrzymiej empatii dla studentów. Pomimo tego, że wcześniej nie miałam doświadczenia z profesjonalnym coachingiem to po ukończeniu „Mistrza Coachingu” naprawdę czuję się w tym zakresie po mistrzowsku. Obiektywnie oceniają to moi klienci, którzy osiągają niesamowite rezultaty po przeprowadzonych przeze mnie sesjach. \ Szczerze polecam,
Dorota Stankowska
lekarz dentysta, trener, coach, autorka książki „Bądź bystry u dentysty”, właściciel kliniki stomatologicznej Stankowscy&Białach i Centrum Szkoleniowego dla Dentystów; Akademia Dawsona Polska


iwona zolnierczyk
Iwona Żołnierczyk

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Meritum, bratam udział w szkoleniu Mistrz Coachingu, aprobowanego przez ICF na poziomie ACSTH. Proces szkoleniowy w szkole Meritum uważam za bardzo satysfakcjonujący. Prowadzący - Małgorzata Mi.sztal, Łuka.sz Kuźma oraz Urszula Sadomska to osoby niezwykle kompetentne oraz profesjonalnie podchodzące do tematu, pod każdym względem. Oprócz rzetelnej wiedzy merytorycznej dostałam od nich dużo więcej - wsparcie i inspiracje. Szkolenie Mistrz Coachingu jest precyzyjnie dopracowane, przemyślane, daje dużo przestrzeni do własnej pracy. Podejmując naukę w tej szkole nie zdawałam sobie sprawy, że po zakończeniu szkolenia prowadzący będą poświęcać swój czas na odsłuchiwanie naszych sesji, rozmowy na skype, feedback oraz na dodatkowe spotkania z grupą. Myślę że każdy coach powinien korzystać z superwizji, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna Małgosi, Łukaszowi oraz Uli za stwarzanie nam do tego przestrzeni. Współpracę ze Szkołą Coachów Meritum uważam za wartościową dla mojego rozwoju osobistego i zawodowego. Postawa prezentowana przez prowadzących jest adekwatna do tytułu szkolenia, po prostu mistrzowska.


karolina ledzinska
Karolina Ledzińska

Dziękuję Szkole Coachów Meritum za zaangażowanie, pasję widoczną w każd3on elemencie szkolenia, pełen profesjonalizm. To Szkoła w której nawet przez minutę nie miałam poczucia, że tracę czas. Wspólne odkrywanie rzeczy nowych i tych oczywistych dało mi nowe spojrzenie na relację i pracę z ludźmi. To co teraz wiem na pewno — Dobrze zadane pytanie wnosi więcej niż najlepsza podpowiedz. Oby jak najwięcej prawdziwego coachingu wśród osób zarządzających zespołami ludzkimi a możemy osiąggnąć wszelkie wyniki nie tracąc przy tym z oczu indywidualności człowieka.


lukasz pniewski
Łukasz Pniewski

Od pierwszego mojego kontaktu z Małgosią czułem się traktowany profesjonalnie i rzeczowo. Trenerzy w szkole Meritum mają wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas zajęć oraz poza nimi. Kilkukrotnie zdarzyło mi się pytać trenerów o kwestie merytoryczne poza godzinowym czasem szkolenia - nigdy nie zostałem odesłany z kwitkiem. Zajęcia prowadzone były w taki sposób, że bardzo krótkim czasie byłem w stanie zdobyć nowe kompetencje zgodne ze standardami ICF. Dużym atutem pozamerytorycznym był dla mnie na pewno proces płatności. Małgosia zgodziła się rozłożyć moją płatność na raty - sam wybrałem terminy, w których najwygodniej było mi uregulować płatności.


marek jaworek
Marek Jaworek

Gdy zdecydowałem się rozpocząć naukę coachingu, rozpocząłem bardzo skrupulatne weryfikowanie wąskiego rynku dostępnych szkoleń ACSTH/ACTP akredytowanych przez ICF Szukałem jak najbardziej kompetentnych, doświadczonych i wiarygodnych nauczycieli Po szeregu rozmów z Łukaszem Kuźmą i Małgosią Misztal, zdecydowałem się na MERITUM, w poczuciu, że podejmuję najbardziej słuszną decyzję. W trakcie szkoleń i trwających równolegle z nimi superwizji, zostałem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczony. Małgosia Łukasz i Ula, to osoby zasługujące na miano mistrzów - nauczycieli, którzy są tym. czego uczą. Sprawiają to pasja i kompetencje, koherentność tego jacy są, z tym, czego uczą. Wiele się nauczyłem, a moi klienci są zadowoleni z tego co ode mnie dostają. Mam poczucie, że uczyłem się od najlepszych coachów i nauczycieli coachingu w Polsce. Gorąco ich polecam.


michał nowak
Michał Nowak

Wybrałem szkołę coachów Meritum z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że prowadzący ją coachowie są coachami certyfikowanymi w ICF na najwyższym - mistrzowskim poziomie. Jak zdobywać wiedzę i umiejętności - to tylko od doświadczonych i zweryfikowanych trenerów. Po drugie dlatego, że szkoła i jej kursy są akredytowane przez ICF. Co więcej, możliwość realizacji kursu i nabywania doświadczeń etapami, które zapewnia szkoła, też były dla mnie ważnym elementem przy wyborze szkoły. Nie zawiodłem się - każde spotkanie w ramach kursu było wartościowe i budowało moje kompetencje coachingowe. Wiedza była przekazywana w bardzo praktyczny i poparty wieloma przykładami sposób. Natomiast ćwiczenie procesu i narzędzi coachingowych w kameralnej grupie powodowało, że już po drugich zajęciach byłem gotowy przeprowadzić swoją pierwszą sesję z klientem. Polecam szkołę Meritum.


ola kaminska
Ola Kamińska

"Meritum Szkoła Coachów to przede wszystkim Małgosia, Ula i Łukasz - ludzie pełni miłości, życzliwości, i wiary w drugiego człowieka. To ludzie, którzy uczą szacunku i zaufania do siebie samego tak potrzebnego w zawodzie coacha. To profesjonaliści, którzy rzeczowo wprowadzają w świat coachingu, ucząc wykorzystania narzędzi coachingowych w pracy z drugim człowiekiem. Dzięki Szkole Meritum i coachingowi zdobyłam kompetencje i umiejętności w prowadzeniu sesji, uważnym słuchaniu i celnym zadawaniu pytań. Co więcej, pogłębiło się i ustabilizowało moje poczucie własnej wartości i nadzieja na lepsze jutro. I to chyba najważniejsze - szkolenie w Meritum się skończyło, a Małgosia, Ula i Łukasz są do dziś służąc swoim czasem, uwagą i przyjaźnią".


radoslaw porebski
Radosław Porębski

Poprosili mnie o referencje, Dlaczego mnie? Po co im moja opinia? Kim Ja Jestem? - takie pytania zadałbym sobie gdyby ktoś mi je zadał przed szkoleniem z Małgorzatą Misztal, Urszulą Sadomską i Łukaszem Kuźma. Po szkoleniu z „Ich troje" nie zadaje sobie takich pytań. Gdybym miał na nie jednak odpowiedzieć - To odpowiedź brzmi: mają taki „wybór" to wybrali mnie :))) Tak, tak, tak.,., patrząc na Ich pracę z uczestnikami szkolenia obudziłem w sobie świadomość możliwości dokonywania „wyboru" i bycia prawdziwym sobą . Zaczęło się jak zawsze.... następne szkolenie z certyfikatami... jak super;)) kolejny dyplom, możliwość awansu w pracy. Jestem Coachem - super brzmi... Certyfikat ICC - nie Ja od razu chcę PCC - Ile kosztuje, ile trzeba pracować, ile spotkań odbyć i cała reszta K...a jak szybka szlak trafił wszystko co przez wiele lat się uczyłem, jaką wiedze miałem !!! Chciałem zrezygnować po drugim zjeździe... Ja nic nie wiem, nic nie umiałem !M Nie potrafiłem pierwszy raz w życiu odpowiedzieć sobie na pytanie: Co się dzieje?!!! Dzisiaj mam świadomość: Co się działo. Co się dzieje i Co się będzie działo :)))) Co się działo - w moim umyśle doszło do buntu „EGO" (bycia najlepszym, najdoskonalszym, nie przyjmującym krytyki, bojącym się oceny itp. do wszystkiego co „naj" Otwierałem w sobie miejsce na dokonanie wyboru między muszę to zrobić ponieważ otoczenie tego ode mnie wymaga a moim pragnieniem bycia po prostu Radkiem (małym, dużym, dojrzałym, nie dojrzałym, odpowiedzialnym, nieodpowiedzialnym). Zaznaczam to boli;((( Co się dzieje - jestem w świadomym procesie dokonywania wyboru między tym co pragnę robić a tym co robię, buduję fundamenty do świadomego uczestnictwa w „moim życiu" samego siebie. Zaznaczam to ciężka praca:))) Co się będzie działo - dzięki Małgosi, Uli i Łukaszowi nic się wreszcie nie będzie działo. Działo bez mojego uczestnictwa IM Wszystko będę kreował ponieważ mam taki „wybór" „Ich troje" to trzy żywioły ; Łukasz jest dla mnie ogniem, który jak się rozpali jest nie do ugaszenia, wie co ma robić i to robi, ma moc i ją wykorzystuje, jak nie obronisz się spali Cię, daj jednak poczucie ciepła i chroni od chłodu otoczenia Małgosia jest dla mnie wodą która delikatnie obmywa, gładzi i chłodzi, jednak przychodzi taki moment że staje się falą tsunami, która przychodzi i zabiera wszystko a później znowu gładzi I obmywa, daje po prostu życie. Ula jest dla mnie powietrzem, które „jest" i „będzie", nie słychać jej i nie widać a przecież jest, czuję Ją, wiem że jest, obserwuje, przylatuje i odchodzi, nawet nie wiedziałem że była a odcisnęła tak wielkie wrażenie Nie ufajcie temu co piszę, odrzućcie wszystko co do tej pory wiecie, wiedza którą posiadacie nic wam nie da, tylko czysty umysł pozwoli wam doświadczyć bycia z tymi cudownymi ludźmi. A jak pozwolicie sobie to będziecie posiadali świadomość czym jest coaching, posiądziecie umiejętność słuchania siebie a może później innych, bycia obok a nie przed kimś, akceptacji a nie oceny, świadomości, a nie wiedzy, wyboru a nie wybierania I na koniec świadomości i odpowiedzialności procesu coachingowego a nie posiadania tytułu Coacha. ..tyle, nic więcej nie mam o „ich troje" do napisania.
Radek uczestnik kursu „Mistrz Coachingu"


magdalena gołaszewska
Magdalena Gołaszewska

Miałam wielkie szczęście spotkać ludzi z Meritum na swojej drodze. Stali się inspiracją i drogowskazem. Dali mi swoją wiedzę, pasję, delikatność, szacunek i ciekawość. Dali wiele dobrego. Wiele wartości. Wiele prawdy. Dziękuję Im. I polecam Ich z całego serca.


rafal kawalerski
Rafał Kawalerski

Jeszcze niedawno moja wiedza o coachingu była niewielka. W gąszczu wielu szkoleń i kursów do przyswojenia wiedzy z tego tematu, postanowiłem zaufać Szkole Coachów Meritum, choć wtedy nie byłem pewny, czy był to słuszny wybór. Spróbowałem, ponieważ w programie znalazło się spotkanie wprowadzające, po którym mogłem zrezygnować. Zostałem do końca i nie żałuję. Kurs prowadzony był bardzo profesjonalnie z coachami akredytowanymi na poziomie MCC i PCC. Duży nacisk na praktykę, pozwolił mi bardzo szybko zrozumieć na czym to wszystko polega i przyswoić 11 Kluczowych Kompetencji Coachingowych oraz zasad Kodeksu Etycznego ICF. Po zakończeniu kursu wiem. że nie pozostaję sam. Zawsze mogę coś skonsultować, podesłać sesję do oceny moich postępów i liczyć na wsparcie moich mentorów. W czasie kursu poznałem wiele ciekawych osób. a zdobyta wiedza pozwala mi pomagać innym, co bardzo sobie cenię. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych szkoleń, odbytych sesji, ciekawych rozmów i wspaniałej atmosfery, która towarzyszyła nam przez cały czas trwania kursu. Serdecznie polecam


dorota danisiewicz
Dorota Danisiewicz-Makowiecka

Udział w zajęciach Szkoły Coachów był dla mnie okazją do zajrzenia w siebie, bo wniosek (jeden z wielu zresztą) jaki mi się nasunął po udziale w zajęciach, to taki, że pracę coacha trzeba zacząć od siebie. To, czego się jeszcze nauczyłam, że najważniejszy jest człowiek, to za nim trzeba podążać. Choć ta podróż czasami naraża nas na konieczność puszczenia się bezpiecznej barierki, jaką jest osławiona "sekwencja". Operacyjnie zaś - nauczyłam się struktury, poznałam drogowskazy i czułam silną motywację do próbowania, ryzykowania. Co do kontaktu z Wami - zawsze wspierająco, zawsze w punkt, zawsze konkretnie.
Dziękuję za wszystko.


monika kwasnik
Monika Kwaśnik

Studia podyplomowe, czy szkolenia? Rozważałam jedno i drugie, wybrałam Szkołę Coachów Meritum. Nie żałuję tej decyzji, bo czas spędzony z Małgosią, Łukaszem i Ulą okazał się dla mnie bezcenny. Sposób prowadzenia zajęć był dla mnie największym zaskoczeniem. Na własnej skórze doświadczyłam, czym jest coaching w praktyce. Otrzymałam solidne i twarde podstawy, dzięki którym mogę dalej się rozwijać z przekonaniem, że to co robię przyniesie korzyść innym. Atmosfera panująca na szkoleniu była bardzo przyjazna, otwarta i pełna akceptacji, a prawo do popełniania błędów było najlepszą droga do rozwoju. Z czystym sumieniem polecam Szkołę Coachów Meritum.


alicja iwicka bajko
Alicja Iwicka-Bajko

Szukając swojej nowej drogi zawodowej trafiłam do szkoły… SZKOŁY COACHÓW MERITUM. To wyjątkowa szkoła, gdzie nie stawia się dwój, nie ma klasówek ani zadań domowych, a nauczyciele są ciepli, otwarci i przyjaźni uczniom. Nie było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem, wcześniej były roczne studia podyplomowe. Myślałam, że o coachingu już dużo wiem, a zajęcia w MERITUM, będą tylko takim dodatkiem, uzupełnieniem. Szybko się okazało, że jest zupełnie odwrotnie – cała moja dotychczasowa wiedza okazała się dodatkiem do tego czego nauczyłam się w MERITUM. Znakomicie ułożony program nauki, doskonale przygotowani prowadzący, prawdziwie przyjacielska atmosfera sprawia, że aż nie chce się wychodzić z zajęć. Prowadzący ULA, GOSIA i ŁUKASZ to prawdziwi pasjonaci, idealnie zgrany team, po prostu kochają to co robią. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, służą radą i pomocą także poza zajęciami (telefon, skype, e-mail). Na szczególną uwagę zasługuję też bardzo elastyczna, dostosowana do możliwości zainteresowanego forma rozliczenia. SZKOŁĘ COACHÓW MERITUM polecam każdemu, kto chce poznać istotę coachingu, myśli o tym tak jak ja w kategorii nowej drogi zawodowej, kto stawia sobie nowe cele w rozwoju osobistym, temu kto pragnie dowiedzieć się tego wszystkiego od profesjonalistów, zgodnie z najwyższymi standardami wytyczonymi przez największą ogólnoświatową organizację coachingową International Coach Federation (ICF).


sylwia romańska
Sylwia Romańska

Miałam przyjemność rozwijać swoje umiejętności w Meritum. Kilka miesięcy solidnej dawki wiedzy, wspaniałego otwartego podejścia zaowocowało certyfikatem. Przygotowanie do roli coacha przygotowane profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam :)


anna kulas
Anna Kulas

Udział w kursie w szkole coachingu Meritum był dla mnie stanowczo czymś więcej niż tylko pozyskaniem wiedzy na temat coachingu czy nauką przeprowadzania sesji coachingowych. Oczywiście poznałam wielu wspaniałych ludzi i z zapartych tchem przyglądałam się demo sesji coachingowych, szczególnie tym przeprowadzanych przez Małgosię Misztal. Jednak najważniejsze było dla mnie odkrywanie magii pytań coachingowych. Po ukończeniu szkoły Meritum wiem, że jedno pytanie może odmienić życie człowieka... Nauczyłam się patrzeć "coachingowo" na świat i moje życie. Teraz kiedy sama przeprowadzam sesje coachingowe i mogę się cieszyć owocami pracy moich klientów z wdzięcznością myślę o Szkole Meritum.


marzena rogowska
Marzena Rogowska

W 2016 roku miałam przyjemność rozpocząć kurs „Mistrz Coachingu”, organizowany przez Szkołę Coachów Meritum, co okazało się być niezwykle wartościowym doświadczeniem z kilku względów. Najistotniejszym elementem była dla mnie wiedza (w tym stopień akredytacji - MCC, PCC) wszystkich trzech trenerów, co stanowiło główny powód wybrania właśnie Szkoły Meritum z oferty dostępnej na rynku. Akredytacja (ACTP ICF) szkolenia stanowiła dodatkowy atut oraz była poświadczeniem jakości przekazywanej wiedzy zgodnej z etyką ICF, co potwierdziło się w trakcie spotkań. Fantastyczni prowadzący - osoby przede wszystkim kompetentne, otwarte i pełne zrozumienia przez co zajęcia prowadzone były z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i uważnością na potrzeby grupy. Liczebność przytaczanych sytuacji „z życia”, tj. z doświadczenia trenerów była dużą wartością, ponieważ rozwiewała wątpliwości i tym samym dostarczała wiedzy popartej praktyką. Zarówno po, jak i w trakcie szkolenia można liczyć na wartościowy feedback oraz wsparcie. Dodatkowym plusem była przewaga praktyki nad teorią. Wiedza teoretyczna przekazana została w sposób jasny i zrozumiały, a następnie trenowana w trakcie ćwiczeń, których dobór pozwalał z łatwością przyswoić konkretne zagadnienie podczas procesu. Atmosfera panująca na każdych zajęciach była bardzo pozytywna, pełna życzliwości i otwartości. Trenerzy wykazywali się dużą cierpliwością oraz poczuciem humoru, które również pozytywnie wpływało na ogólny odbiór szkolenia. Ponadto organizacja oraz zadbanie o szczegóły stricte techniczne - na najwyższym poziomie! Szkoła godna polecenia, a trenerzy (fantastyczne osoby) warci poznania!


dorota bieniek
Dorota Bieniek

Odbyte przeze mnie warsztaty w Szkole Gachów Meritum w ramach programu "MISTRZ COACHINGU" - ACTP ICF stały się doskonałym uzupełnieniem moich kompetencji zawodowych. Warsztaty były prowadzone profesjonalnie, ciekawie z pasją, zawierały przykłady z codziennej praktyki coacha. Taki poziom merytoryczny zajęć, był niewątpliwie wynikiem szerokiej wiedzy praktycznej prowadzących. Szczególnie należy podkreślić nacisk, jaki stawiano na praktyczne prowadzenie sesji przez adeptów, oraz postępowanie zgodnie z kodeksem etycznym IGF. Sesje coachingowe, jakie prowadziliśmy w swoich grupach ,oraz informacje zwrotne jakie otrzymywaliśmy po sesjach były kamieniami milowymi naszego rozwoju jako przyszłych coachów. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Szkołę Coachów Meritum jako rzetelnego Partnera i organizacje, która stawia jakość i etykę na pierwszym miejscu swojej działalności. Wybierając tą szkołę można być nie tylko zadowolonym, ale dobrze przygotowanym do prowadzenia usług coachingowych.


sebastian paszke
Sebastian Paszke

Szkoła Coachów Meritum to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Nauczyciele z Meritum troszczą się o ludzi nawet poza zajęciami i szkołą. Praktyczna nauka przekazana przez specjalistów z Meritum dała mi zrozumienie procesów, które składają się na dobry coaching. Szkoła nauczyła mnie nie tylko jak być coachem, ale jak lepiej rozmawiać z ludźmi.


marisuz jung
Mariusz Jung

Wiosną 2016 roku brałem udział w szkoleniu „Mistrz Coachingu" organizowanym przez Szkołę Coachów Meritum. Szkolenie obejmowało cykl czterech, weekendowych spotkań prowadzonych przez Małgorzatę Misztal, Urszulę Sadomską i Łukasza Kuźmę. Wybór szkoły poprzedzony był intensywną analizą możliwości rynkowych. To, co na początku zwróciło moją uwagę to strona internetowa, która zawiera wszystkie potrzebne informacje w przejrzystej i czytelnej formie, co jest bardzo istotne z uwagi na złożoność procesu uzyskiwania akredytacji . Uznałem, że to dobry zwiastun sposobu przekazywania wiedzy i nie myliłem się. Szkolenie prowadzone było w bardzo przemyślany i metodyczny sposób. Nacisk położony był na praktyczne aspekty kształcenia, choć dostarczono także solidną dawkę teorii. Wszyscy prowadzący wykazywali się dużym zaangażowaniem i autentyczną troską o jak najlepsze wykorzystanie czasu podczas szkolenia. To bardzo uczciwe i profesjonalne podejście. Prowadzący zadbali także o to, aby liczebność grup szkoleniowych zapewniała komfort i interaktywność. Krótko mówiąc: jakość, a nie ilość. Atrakcyjna forma szkolenia oraz świetna atmosfera to nie jedyne, ale bardzo ważne atuty. Z dużym przekonaniem rekomenduję Szkołę Coachów Meritum.


wieslaw talik
Wiesław Talik

Udział w Szkole Coachów MERITUM okazał się strzałem w dziesiątkę! Program „Mistrz Coachingu" z nawiązką spełnił moje oczekiwania. Zajęcia były prowadzone metodą warsztatową, w sposób merytoryczny i profesjonalny. Nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie przekazywanej wiedzy. Przyjazna atmosfera oraz życzliwość prowadzących - Małgosi, Uli i Łukasza - to kolejne atuty Szkoły. Na uwagę zasługuje także fakt uzyskania rzetelnych i budujących informacji zwrotnych, łatwość kontaktu i dostępność prowadzących w trakcie trwania kursu i po jego zakończeniu. Jeśli coaching przez duże C, to tylko w Szkole Coachów MERITUM. Polecam!


paulina poplonikowska
Paulina Popłonikowska

Całym sercem polecam Szkołę Coachów Meritum! Wszystkie spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Prowadzący mają ogromną wiedzę i rzetelnie przekazują ją swoim kursantom. Oprócz tego są przesympatyczni! Nie mogłam trafić lepiej :)

konrad gigiel
Konrad Gigiel

Zainteresowany rozwojem osobistym i coachingiem wziąłem udział w szkoleniu „Mistrz Coachingu" - poznanie 11 kluczowych kompetencji coacha ICF w praktyce. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze szkoły oraz kursu poznawania i nauki coachingu spędziłem sporo czasu na poszukiwaniu odpowiedniej, świadomy wybór na miarę ówczesnych możliwości skierował mnie do szkoły Meritum. Podczas zajęć miałem okazję poznać każdego z trenerów, coachów Ulę, Małgosię i Łukasza. Ich doświadczenie i wiedza oraz umiejętność jej przekazywania to niewątpliwy duży atut tej Szkoły. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony na szkoleniu. Począwszy od przyjaznej atmosfery, która panowała na zajęciach, poprzez sposób przekazywania wiedzy, a kończąc na merytorycznych treściach. Szczególnie zacząłem je doceniać w trakcie późniejszej swej praktyki. Zajęcia były bardzo ciekawe, a nacisk na praktyczne stosowanie przekazywanej wiedzy jest bardzo owocny. Bardzo ważną i docenianą przeze mnie rzeczą jest późniejszy, już po zakończeniu szkolenia, kontakt z prowadzącymi. Są otwarci na konsultacje i dzielenie się swoją wiedzą. Także to niewątpliwie duże wsparcie dla osób początkujących w świecie coachingu. W pełni rekomenduję Szkołę Meritum wszystkim zainteresowanym coachingiem.


wojciech krzowski
Wojciech Krzowski

Spotkania w Szkole Coachów Meritum to przyjemność. Zajęcia są solidnie przygotowane, kompetencja i cierpliwość Prowadzących ogromna. Mam doświadczenie w budowaniu dobrych relacji handlowych, i tym bardziej doceniam przekazaną mi wiedzę. Pytania, które stawia coach przed Klientem są też często pytaniami, które mogę zadać sobie. Rozpoczynając "przygodę" z coachingiem, nie spodziewałem się, że tak wiele dobrego może mnie spotkać. Coaching skłania do refleksji. Stawia fundamentalne pytania, na które znajduję odpowiedzi; jeszcze bardziej rozwijam swoje dobre relacje z Rodziną, Przyjaciółmi, Klientami. Coaching to też nowy zawód. To zarabianie na życie. To nowe spojrzenie na własne życie. To jest też ogromna lekcja pokory, wrażliwości i cierpliwości.

Polecam Państwu Szkołę Coachów Meritum, bo to szkoła kompetencji, solidności, etyki i odpowiedzialności.
Wojciech Krzowski


gabriela tyrna
Gabriela Tyrna

Jedyna taka szkoła coachingu w Polsce! Maksimum praktyki. W bardzo krótkim czasie nauczyłam się prowadzić profesjonalne sesje coachingowe. Wysoki poziom i dużo wiedzy ale też ciepła i życzliwa atmosfera na zajęciach. I co ważne akredytowany program szkoleniowy, więc chwila moment i można zostać akredytowanym coachem działającym w oparciu o standardy i kodeks etyczny międzynarodowej organizacji ICF. Serdecznie polecam!


patrycja smolik
Patrycja Smolik

Patrząc z perspektywy czasu to bardzo się cieszę, że kiedyś zdecydowałam się na szkołę Meritum. Teraz całkowicie świadomie mogę dać 5* m.in. za takie kwestie (bardzo istotne dla mnie, choć pewnie dla wielu innych osób też): -szkolenia są z najwyższymi akredytacjami ICF, po których można się ubiegać o MIĘDZYNARODOWĄ akredytację coachingową, -zajęcia prowadzą PRAKTYCY na poziomie MCC i PCC, chętnie dzieląc się wiedzą i bezcennym doświadczeniem, pomagając na każdym etapie, podążając za każdą osobą indywidualnie, co stwarza sprzyjającą atmosferę do zgłębiania tematu. Dają z siebie megatony zaangażowania i zainteresowania zarówno w trakcie szkolenia jak i po jego zakończeniu. I na koniec podsumowując: jak się uczyć, to od NAJLEPSZYCH, bo przecież, jak coś robimy, to chcemy to robić dobrze. Wszystkim rozważającym podjęcie szkolenia, proponuję kontakt z Małgosią, Ulą i Łukaszem, z pewnością wszystko wyjaśnią i doradzą.


małgorzata pachlita-powalska
Małgorzata Pachlita-Powalska

Krótko zwięźle i na temat... ;)
Szkoła pełna profeska - trenerzy z dużym zaangazowaniem, wiedzą praktyczną i poczuciem humoru. Szkolenie treściwe, dużo ćwiczeń praktycznych i inspirująca do działania atmosfera. Warto podążyc w podróż coachingową z Meritum! Dla mnie to szkolenie było przyczynkiem do wielu zmian - tych wewnętrznych i zewnętrznych.
Magiczny proces ku lepszemu życiu się rozpoczął ;)


małgorzata wąsowska
Małgorzata Wąsowska

Znam osobiście Małgosię i Łukasza i uważam to za zaszczyt! To bardzo mili i sympatyczni ludzie, a przy tym świetni fachowcy w coachingu. Jeżeli ktoś chce uzyskać fachową wiedzy, opartą o standardy ICF oraz dowiedzieć się na czym polega coaching i zobaczyć praktyków w pracy to to bardzo dobry adres! Cieszę się, że mam z nimi kontakt do dzisiaj. Bardzo sobie cenię tę znajomość, a szkołę polecam.


renata osuch
Renata Osuch

Jako manager potrzebowałam rozwinąć kompetencje coachingowe. Zupełnie nie wiedziałam jakie szkolenie będzie dla mnie najlepsze i dlaczego, po rozmowie i spotkaniu z Małgosią nie miałam już żadnego dylematu. Teraz patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nauka coachingu z Meritum była najlepszą decyzją, a zarazem inwestycją w siebie. Polecam wszystkim, którzy jako managerowie chcą rozwinąć kompetencje coachingowe i wykorzystać je w swojej codziennej pracy.


joanna wojasiewicz
Joanna Wojasiewicz

Cóż mogę powiedzieć ponad to co napisali już inni. Poza profesjonalizmem, wiedzą i chęcią dzielenia się nią, a także mnóstwem ćwiczeń praktycznych, ja doceniam i dziękuje za serce i "misyjne" traktowanie swojego zawodu, co bardzo przekładało się na zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy. Dzięki Wam wychodzę jako profesjonalny, samoświadomy coach, z dużym szacunkiem do drugiego człowieka Dziękuje!!!


dorota rak
Dorota Rak

Od dłuższego czasu zamierzałam zapisać się do szkoły coachingu. Zależało mi na znalezieniu programu szkoleniowego opartego o najwyższe standardy, prowadzonego przez ekspertów. Wybór szkoły okazał się nie lada wyzwaniem, gdyż oferta na rynku jest bardzo różnorodna i jako osoba nieznająca wówczas dobrze tematu, nie wiedziałam na co warto zwrócić uwagę.

W 2016 zdecydowałam się na udział w programie „Mistrz Coachingu” i dzisiaj bardzo cieszę się, że mój wybór padł właśnie na szkołę Meritum.

Co z mojej perspektywy jest ogromnym atutem tego programu ?
- duża dawka wiedzy praktycznej, wiele godzin ćwiczeń,
- nacisk na wysoką jakość oraz etykę pracy coacha,
- regularny feedback oraz ogromne wsparcie ze strony prowadzących zarówno w czasie szkolenia jak i po jego zakończeniu,
- materiał ułożony w taki sposób aby słuchacze potrafili po ukończeniu szkoły przeprowadzać samodzielnie wartościowe sesje z klientami,
- pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza merytoryczna prowadzących
- do plusów płynących z wyboru aprobowanego przez ICF programu szkoleniowego (ACTP) chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Szkolenie Mistrz coachingu było dla mnie niezwykłą i inspirującą przygodą. Umiejętności zdobyte w czasie szkolenia pomogły mi stać się bardziej empatycznym szefem oraz lepszym człowiekiem. Polecam szkołę Meritum wszystkim tym, którzy chcą się nauczyć coachingu przez duże „C”.

Z poważaniem,
Dorota Rak
WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów