WDRAŻANIE KULTURY COACHINGOWEJ W ORGANIZACJACH

Coaching jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego znajduje coraz większe uznanie w oczach organizacji ukierunkowanych na skuteczną realizację celów oraz nieustannie rozwijających się. Poprzez działania mające ma celu skuteczne wdrażanie stylu zarządzania opartego o coaching, organizacje stają się coraz bardziej świadome korzyści, jakie niesie za sobą wykształcenie managerów-coachów, którzy wspierając swoich podwładnych przyczynią się do budowania sukcesu rynkowego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom managerów warto wyposażyć ich w narzędzia, które pozwolą im na skuteczne zarządzanie ludźmi. W tym celu połączenie leadershipu z coachingiem pozwala wznieść przywództwo każdej organizacji na jeszcze wyższy poziom. Aby tak się stało konieczne jest odpowiednie wdrożenie kultury coachingowej, której głównym celem jest rozwój przywództwa opartego o coaching.

Wiedząc, jakie korzyści może przynieść organizacji odpowiednie wdrożenie kultury coachingowej warto zwrócić szczególną uwagę na osoby, z pomocą których dany projekt będzie realizowany.

Jako nieliczni coachowie w Polsce posiadajamy międzynarodowe akredytacje MCC ICF poparte ponad 16.000 godzinnym doświadczeniem coachingowym.

Dzięki temu decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że nasze kompetencje i doświadczenie pozwolą na skuteczne wdrożenie kultury coachingowej w Państwa organizacji.

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów